Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená

Akční produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, zelená máte možnost koupit ještě tady na našem webu... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm
Značka: COT
5 616 Kč
Ověřit dostupnost
Akční produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, zelená máte možnost koupit ještě tady na našem webu...

Akční produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená máte možnost koupit ještě tady na našem webu zařazený v kategorii dětské pokoje! Nyní najdete akční produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu.
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 140x80x65 cmOblíbený a akční výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená máte možnost najít lehce tady a teď na našem webu v populární rubrice postele pro 1 dítě. Nyní můžete získat další výrobky z této kategorie za nejlepší ceny.

Tento oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená máte možnost najít teď tady na našem webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě! Nyní koupíte zcela nové zboží z této rubriky za rozumné peníze! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další kousky značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento unikátní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená můžete koupit bez problémů tu na webu zařazený v sekci postele pro 1 dítě. Najděte si zlevněné výrobky z této známé sekce za rozumné peníze! Věhlasný výrobce COT dlouhodobě dodává špičkové výrobky.

Levný produkt lze nakoupit právě tu na webu v populární sekci postele pro 1 dítě! Máme pro vás zlevněné kusy ve zmiňované rubrice za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další zboží od dodavatele COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel COT nabízí prvotřídní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní a levný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, jde sehnat přímo u nás v sekci postele pro 1 dítě. Vyberte si vyjímečné produkty z této sekce ve výhodné akci! Oblíbený výrobce COT dlouhodobě dodává vynikající sortiment
Tento velmi žádaný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená máte možnost dostat také tady u nás zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této kategorie za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky COT. Najdete je níže na této stránce. Často hledaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, zelená je k dostání prostě na našich stránkách v kategorii postele pro 1 dítě. Nyní získáte akční produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další vybrané kousky od značky COT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Diskontní produkt máte možnost nakoupit lehce na stránkách v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní můžete najít unikátní kousky ve zmíněné rubrice v akci. Významná značka COT představuje velmi kvalitní výrobky. za skutečně nízé ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Designový výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, zelená od skvělé značky COT lze sehnat momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 5 616 Kč.