Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, šedá/bílá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm
Značka: COT
5 616 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 140x80x65 cm Akční a ve slevě produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 jde sehnat nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice dětské pokoje. Nyní můžete najít skvělé produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! Tento výjimečný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, šedá/bílá získáte prostě na stránkách v rubrice postele pro 1 dítě. Podívejte se na ještě jiné výrobky z naší kategorie za super cenu.
Tento výjimečný výrobek lze nakoupit teď na našem webu ve známé sekci postele pro 1 dítě. Máme pro vás unikátní zboží ze zmíněné kategorie za báječnou cenu.
Velmi prodávaný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, šedá/bílá je dostupný prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova!
Velmi oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, můžete najít přímo tady na stránkách umístěný v sekci postele pro 1 dítě! Podívejte se na nové zboží z této známé sekce za super cenu. V očích zákazníků populární výrobce COT prodává kvalitní výrobky. za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další zboží od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento neodolatelný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, šedá/bílá jde pořídit prostě tu na našem webu ve známé sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete koupit nové výrobky ze zmíněné sekce za nejlepší ceny.
Vysoce kvalitní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš máte možnost dostat již dnes tu na webu v populární rubrice postele pro 1 dítě. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší kategorie za super cenu! Významný dodavatel COT svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky. za super ceny! Udělejte si radost! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento diskontní výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 můžete sehnat snadno tu umístěný v kategorii postele pro 1 dítě. Nyní získáte ještě jiné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, šedá/bílá od top výrobce COT můžete získat zrovna dneska pořád výhodně! Nyní za 5 616 Kč.