Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, modrá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm
Značka: COT
5 616 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 140x80x65 cm Tento diskontní produkt Dětská postel s úložným prostorem najdete bez problémů tady na našich stránkách zařazený v sekci dětské pokoje! Najděte si skvělé produkty z naší rubriky za výhodnou cenu. Populární výrobce COT svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se sami! Tento zlevněný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, modrá lze pořídit ještě na našem webu v populární rubrice postele pro 1 dítě. Nyní pořídíte podobné zboží ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka COT pro své zákazníky dodává vynikající produkty Tento žádaný výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, modrá naleznete v pohodě tady na našich stránkách v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní pořídíte akční produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více produktů od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka COT pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se.
Tento nejprodávanější výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, modrá můžete najít v pohodě tady u nás ve známé sekci postele pro 1 dítě! Nyní získáte ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za skvělou cenu! Tato značka COT dlouhodobě dodává prvotřídní zboží. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Levný kus jde sehnat mimo jiné na stránkách zařazený v kategorii postele pro 1 dítě. Máme pro vás ještě další produkty z této populární kategorie ve slevě. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Diskontní produkt získáte lehce tady na našem webu v populární rubrice postele pro 1 dítě! Prozkoumejte ještě jiné zboží z této populární rubriky za rozumné peníze.
Tento nejprodávanější kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, modrá máte možnost získat bez obtíží na webu v kategorii postele pro 1 dítě! Nyní pořídíte ještě podobné zboží z této známé sekce za výhodné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce COT svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky za báječnou cenu. Podívejte se sami. U nás nabízíme více, u nás najdete více produktů od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš je dostupný mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel COT svým zákazníkům nabízí vynikající zboží. se zárukou!
Exkluzivní produkt najdete rovnou tu umístěný v kategorii postele pro 1 dítě! Najděte si unikátní produkty ve zmiňované sekci ve slevě! Tento kvalitní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, modrá máte možnost sehnat právě zde tady a teď na našem webu v kategorii postele pro 1 dítě. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu! Velmi žádaný produkt naleznete v pohodě tady na webu umístěný v rubrice postele pro 1 dítě! Máme pro vás kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Značka COT má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky. za super cenu! Nakupujte výhoděn u nás! To však není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, modrá s pečetí kvality od značky COT lze sehnat právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 5 616 Kč.