Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, bílá

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm
Značka: COT
5 616 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 140x80x65 cm Hodně prodávaný produkt lze pořídit teď tady na webu zařazený v kategorii dětské pokoje! Získejte parádní produkty z této kategorie za outletovou cenu. V očích zákazníků populární výrobce COT má v nabídce špičkový sortiment U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento levný produkt lze nakoupit v pohodě na našem webu v populární sekci dětské pokoje! Nyní získáte ještě jiné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Levný výrobek Dětská postel s úložným jde koupit právě zde tu v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z naší rubriky za výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka COT pro vás vyrábí prvotřídní výrobky Udělejte radost sami sobě.
Výjimečný kousek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 máte možnost sehnat rovnou u nás ve známé rubrice postele pro 1 dítě. Nyní můžete získat ostatní výrobky z této známé kategorie za super ceny.
Kvalitní kus můžete koupit bez obtíží tu na stránkách umístěný v sekci postele pro 1 dítě! Prozkoumejte akční zboží z této známé kategorie v bezva akci. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na více produktů od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, bílá můžete nakoupit prostě u nás v sekci postele pro 1 dítě. Pořiďte si skvělé zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Věhlasný výrobce COT pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky. za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Výjimečný výrobek jde pořídit aktuálně tady a teď na našich stránkách v populární sekci postele pro 1 dítě. Pořiďte si zcela nové produkty z této oblíbené rubriky v akci. U zákazníků oblíbená značka COT vám nabízí prvotřídní výrobky. za super peníze. Přesvědčte se sami!
Tento velmi žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, bílá je dostupný rovnou tady u nás v populární rubrice postele pro 1 dítě! Vyberte si ostatní kousky z této rubriky v akci! Tento výrobce COT má velmi kvalitní výrobky. za extra cenu! Nakupujte výhoděn u nás! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, bílá od spolehlivého výrobce COT můžete získat v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 616 Kč.