DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ

Tento velmi žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ lze zakoupit právě zde tady u nás v... více informací »
DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM
Značka: COT
5 459 Kč
Ověřit dostupnost
Tento velmi žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ lze zakoupit právě zde tady u nás v...

Tento velmi žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ lze zakoupit právě zde tady u nás v populární kategorii lamino! Nyní si můžete koupit podobné výrobky z této rubriky ve slevě! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také více kousků od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.

Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. 
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg

FLEX odpružený rám :

Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí

 Rozměry: 180/80/65

  Tento diskontní produkt máte možnost najít pohodlně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice lamino. Získejte vyjímečné kusy ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Významný výrobce COT vám může nabídnout špičkové výrobky A tady je důkaz! To však není všechno, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další zboží od dodavatele COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Akční a ve slevě produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ můžete dostat taky na našich stránkách zařazený v rubrice lamino! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této známé rubriky za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento neodolatelný výrobek je k dostání zrovna tady na stránkách v rubrice lamino. Nyní koupíte ostatní kusy z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další vybrané kousky značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento nejprodávanější produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ jde pořídit rovněž tady a teď na našem webu umístěný v rubrice lamino. Nyní získáte ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny! To není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný a žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ je k dostání ještě tady u nás umístěný v sekci lamino! Najděte si další produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny. To není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento akční a ve slevě produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ máte možnost dostat nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci lamino. Najděte si jiné produkty z této sekce za akční cenu! Populární značka COT pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží.. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás najdete další skvělé produkty od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt lze pořídit rovněž tu na našich stránkách zařazený v kategorii lamino. Pořiďte si ještě další kusy z této kategorie v akci! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další skvělé kousky značky COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, ZELENÁ od známé značky COT snadno můžete najít zde teď levně. V akci za 5 459 Kč.