DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, BÍLÁ

Tento akční a ve slevě kus najdete bez obtíží tu na webu zařazený v sekci lamino! Vyberte si parádní produkty z naší sekce za... více informací »
DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM
Značka: COT
5 459 Kč
Ověřit dostupnost
Tento akční a ve slevě kus najdete bez obtíží tu na webu zařazený v sekci lamino! Vyberte si parádní produkty z naší sekce za...

Tento akční a ve slevě kus najdete bez obtíží tu na webu zařazený v sekci lamino! Vyberte si parádní produkty z naší sekce za nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.

Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. 
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg

FLEX odpružený rám :

Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí

Rozměry: 180/80/65
 

 Velmi žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, můžete sehnat bez problémů na našem webu v oblíbené sekci lamino! Nyní si můžete vybrat vyjímečné zboží ve zmiňované sekci za akční cenu. U zákazníků oblíbený výrobce COT dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený produkt jde pořídit mimo jiné na našem webu v oblíbené kategorii lamino! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel COT pro vás připravuje vynikající zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento velmi žádaný kousek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM lze sehnat lehce tady na stránkách umístěný v sekci lamino. Nyní si můžete koupit ostatní zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Významný výrobce COT má v nabídce vynikající produkty Vždyť to vidíte sami.

Tento výjimečný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN lze pořídit taky tu na našem webu v sekci lamino! Nyní můžete získat unikátní zboží z naší sekce v akci! Populární výrobce COT poskytuje velmi kvalitní zboží.
Tento kvalitní a levný výrobek dostanete prostě tady na našich stránkách zařazený v sekci lamino. Najděte si ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova!

Žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM máte možnost dostat prostě tady na našich stránkách v kategorii lamino! Nyní pořídíte skvělé produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Přední značka COT pro vás připravuje špičkové produkty ! Oblíbený produkt můžete pořídit bez problémů tu na webu v oblíbené rubrice lamino! Máme pro vás zcela nové kusy ve zmíněné rubrice za super cenu! Máme toho více, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka COT pro své zákazníky nabízí špičkové produkty .
Vynikající kousek máte možnost dostat taky na našich stránkách v sekci lamino. Připravili jsme ještě jiné výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci! U zákazníků oblíbená značka COT pro vás připravuje špičkové zboží skutečně levně. Vždyť to vidíte sami.
Tento žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN jde sehnat již dnes u nás umístěný v kategorii lamino. Připravili jsme ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!
Velmi oblíbený produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM můžete najít rovnou tu zařazený v rubrice lamino. Získejte ještě jiné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento žádaný kus DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 180X80CM, BÍLÁ od spolehlivé značky COT jednoduše naleznete právě teď za extra cenu! K sehnání zrovna v akci za 5 459 Kč.