DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při... více informací »
DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM
Značka: COT
4 934 Kč
Ověřit dostupnost
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při...

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.

Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. 
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg

FLEX odpružený rám :

Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí

 Rozměry: 160/80/65

 
Akční výrobek je k dostání rovnou na našich stránkách v kategorii lamino! Vyhledejte si parádní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Významný dodavatel COT pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!Tento designový kus DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, máte možnost koupit pohodlně na našem webu v populární sekci lamino! Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmíněné rubrice v akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Povedený kus DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ jde sehnat právě nyní tu na našich stránkách ve známé kategorii lamino. Nyní koupíte unikátní výrobky ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Vynikající produkt je dostupný nyní tu na našich stránkách v populární rubrice lamino! Nyní pořídíte ještě ostatní výrobky z této sekce za příznivou cenu. Věhlasný dodavatel COT svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty. To ale není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Velmi oblíbený kousek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ máte možnost pořídit teď na stránkách ve známé kategorii lamino! Nyní pořídíte zcela nové produkty z naší rubriky za super peníze. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel COT pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se!
Hodně oblíbený kousek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ jde pořídit teď tady na našich stránkách ve známé sekci lamino! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Exkluzivní produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ můžete koupit bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v kategorii lamino! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní zboží značky COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce COT má top produkty. za skutečně výhodné peníze!

Designový produkt naleznete právě tu na našem webu v populární kategorii lamino. Vyberte si oblíbené produkty z naší sekce v akci!
Oblíbený a kvalitní produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, lze koupit taky tady a teď na našem webu v rubrice lamino. Vyhledejte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super ceny!
Hodně povedený produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ jde získat také na stránkách ve známé sekci lamino. Prozkoumejte akční výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu! Populární výrobce COT svým zákazníkům dodává top produkty !

Tento nejprodávanější produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM máte možnost dostat pohodlně u nás zařazený v kategorii lamino! Nyní získáte skvělé produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, ZELENÁ od známého dodavatele COT můžete nakoupit na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Nabídka již od 4 934 Kč.