DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, BÍLÁ

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při... více informací »
DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM
Značka: COT
4 934 Kč
Ověřit dostupnost
Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při...

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky.

Vyrobeno z 18 mm laminované desky.
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání. 
Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce
Maximální nosnost do 100 kg

FLEX odpružený rám :

Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci.
Pryskyřice na obou stranách
Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele.
Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství
Matrace není součástí

Rozměry: 160/80/65
 

  Žádaný produkt jde koupit bez obtíží tu na webu v oblíbené sekci lamino! Připravili jsme ostatní produkty z této sekce z pohodlí domova! U zákazníků oblíbená značka COT pro vás vyrábí kvalitní produkty A to je teprve začátek! Velmi žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, BÍLÁ můžete pořídit lehce tady a teď na našem webu v kategorii lamino. Najděte si zlevněné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! Žádaný produkt máte možnost dostat právě zde u nás v oblíbené kategorii lamino! Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této známé sekce za výhodnou cenu! Levný produkt můžete pořídit aktuálně tu zařazený v sekci lamino. Vyberte si zlevněné produkty z naší kategorie za výborné peníze. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky COT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka COT nabízí špičkové zboží Přesvědčte se sami.
Žádaný produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, jde koupit prostě na našich stránkách zařazený v sekci lamino! Nyní můžete získat podobné produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato vyjímečná značka COT dodává skvělé produkty. Přesvědčte se sami! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Nový produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN lze zakoupit lehce tady na webu v oblíbené sekci lamino. Prozkoumejte ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! Věhlasný výrobce COT má v nabídce skvělé výrobky..
Výjimečný a žádaný produkt lze získat již dnes tady na stránkách v oblíbené rubrice lamino. Najděte si skvělé produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu. Populární dodavatel COT vám představuje kvalitní sortiment. za skutečně nízé ceny! Hodně žádaný kus DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, BÍLÁ naleznete prostě na našich stránkách v populární kategorii lamino. Získejte jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu!

Designový výrobek máte možnost koupit právě zde tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice lamino! Vyhledejte si vyjímečné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento unikátní produkt DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, BÍLÁ můžete dostat bezprostředně na našich stránkách v oblíbené rubrice lamino! Získejte oblíbené výrobky z této známé rubriky na pár kliknutí! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento zlevněný výrobek DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, BÍLÁ máte možnost získat také na webu v sekci lamino! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny.

Hodně prodávaný kus DĚTSKÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SEN 160X80CM, BÍLÁ od společnosti s výborným jménem COT snadno seženete tady teď právě za výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 4 934 Kč.