Dětská postel s úložným prostorem Casper 180×80 cm, bílá

Tento výjimečný produkt seženete rovnou tady na stránkách v populární sekci dětské pokoje! Vyhledejte si zcela nové kousky z... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Casper 180x80 cm
Značka: COT
6 572 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výjimečný produkt seženete rovnou tady na stránkách v populární sekci dětské pokoje! Vyhledejte si zcela nové kousky z...

Tento výjimečný produkt seženete rovnou tady na stránkách v populární sekci dětské pokoje! Vyhledejte si zcela nové kousky z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 180x80x65 cmTento unikátní produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper 180×80 cm, bílá máte možnost získat již dnes tady a teď na našem webu ve známé sekci dětské pokoje! Vyberte si zlevněné produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce. Přední dodavatel COT dodává skvělé zboží. A tady je důkaz.
Akční produkt Dětská postel s úložným prostorem lze pořídit prostě tady na stránkách ve známé kategorii postele pro 1 dítě! Nyní koupíte ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Tento velmi žádaný produkt je k sehnání nyní tady u nás v oblíbené kategorii postele pro 1 dítě! Vyberte si ještě ostatní kusy z této známé sekce jednoduše online! Věhlasný dodavatel COT pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Kvalitní a žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper 180×80 cm, bílá jde sehnat bez obtíží tu na stránkách zařazený v sekci postele pro 1 dítě. Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované sekci za akční cenu!
Unikátní a žádaný kousek Dětská postel s úložným prostorem Casper 180×80 máte možnost dostat rovnou na našich stránkách v sekci postele pro 1 dítě! Vyberte si ještě ostatní kousky z naší sekce za výprodejovou cenu! Tato značka COT dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží.
Kvalitní a velmi žádaný produkt získáte právě nyní na našich stránkách v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Podívejte se na ostatní zboží z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Designový výrobek máte možnost získat taky tady na webu ve známé rubrice postele pro 1 dítě! Vyberte si ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce COT může nabídnout vynikající sortiment.! Nakupujte výhoděn u nás.

Vynikající produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper jde koupit taky tady na stránkách zařazený v kategorii postele pro 1 dítě! Nyní si můžete koupit parádní kousky z této populární sekce v bezva akci. Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce.

Super produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper 180x80 cm, bílá od dodavatele se skvělou pověstí COT jednoduše najdete zrovna dnes ve výhodné akci. Produkt koupíte teď u nás za 6 572 Kč.