Dětská postýlka menší Calpe MDF

Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván... více informací »
Dětská postýlka menší Calpe MDF
Značka: PIN
7 721 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván...

Moderní dětský pokoj v provedení MDF 
Dodáváme v provedení čistě bílém MDF 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Dětská postýlka má velikost 60 x 120 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a lze také sundat 2 boční lišty. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
124x86x66cm 
 
Kolekce Calpe je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.
Tento nejprodávanější produkt Dětská postýlka menší Calpe MDF můžete koupit právě tu na webu zařazený v sekci dětské postýlky! Máme pro vás podobné kousky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova!
Exkluzivní produkt Dětská postýlka menší Calpe máte možnost pořídit bezprostředně na stránkách umístěný v kategorii dětské postýlky. Připravili jsme zlevněné produkty z této populární rubriky jednoduše online! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty značky PIN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Dětská postýlka menší Calpe MDF od skvělého výrobce PIN snadno můžete sehnat již dnes extra se slevou. Právě nyní za skvělou cenu 7 721 Kč.