Dětská komoda Tomáš

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Komoda má 3 prostorné zásuvky Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno... více informací »
Dětská komoda Tomáš
Značka: COT
6 015 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Komoda má 3 prostorné zásuvky Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno...

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm
Komoda má 3 prostorné zásuvky
Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zásuvky s tichým dovíráním

Rozměry:
100x90x45 cm
Tento kvalitní a levný produkt Dětská komoda Tomáš lze získat právě zde tady na našem webu ve známé rubrice dětské pokoje. Vyhledejte si akční kousky z této populární kategorie za báječnou cenu! Kvalitní a žádaný výrobek je k sehnání bez obtíží tu v rubrice dětské pokoje. Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné sekci v bezva akci! Oblíbená značka COT prodává vysoce kvalitní zboží. Podívejte se sami.

Hodně prodávaný produkt Dětská komoda Tomáš máte možnost sehnat zrovna na stránkách v kategorii dětské komody! Vyberte si ostatní produkty ve zmíněné sekci jednoduše online. Mezi zákazníky oblíbená značka COT pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky Udělejte si radost. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento oblíbený produkt Dětská komoda Tomáš máte možnost najít taky tu na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské komody! Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel COT vám může nabídnout vysoce kvalitní produkty. Přesvědčte se sami! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce.
Tento kvalitní a levný produkt Dětská komoda Tomáš lze zakoupit právě teď na stránkách v oblíbené sekci dětské komody. Podívejte se na akční produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další produkty od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Dětská komoda Tomáš pořídíte právě nyní tady a teď na našem webu ve známé sekci dětské komody. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z naší rubriky za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více kvalitních produktů značky COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka COT má vysoce kvalitní produkty.
Tento výjimečný výrobek Dětská komoda Tomáš lze pořídit zrovna tu na našich stránkách zařazený v rubrice dětské komody! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této sekce ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka COT pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty ! A to ještě není vše.

Tento designový produkt Dětská komoda Tomáš lze sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětské komody. Nyní získáte kvalitní kousky z naší rubriky za internetové ceny. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel COT vás obohatí o prvotřídní sortiment ! Udělejte radost sami sobě!
Oblíbený a akční produkt máte možnost získat taky tady u nás v oblíbené rubrice dětské komody! Pořiďte si ostatní kusy ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Populární výrobce COT dodává prvotřídní produkty..

Diskontní výrobek Dětská komoda Tomáš lze zakoupit rovněž tady na našich stránkách v populární rubrice dětské komody! Pořiďte si zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Velmi oblíbený výrobek Dětská komoda Tomáš jde koupit ještě tu na webu v kategorii dětské komody! Nyní pořídíte akční produkty z této rubriky snadno online!

Tento kvalitní produkt Dětská komoda Tomáš od výrobce COT lze sehnat tady nyní za outletovou cenu. Nyní lze objednat jen za 6 015 Kč.