Dětská komoda Sen modrá – Závodní auto

- komoda ze série Sen  - vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm - komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm - obrázek na... více informací »
Dětská komoda Sen modrá - Závodní auto
Značka: COT
4 409 Kč
Ověřit dostupnost
- komoda ze série Sen  - vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm - komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm - obrázek na...

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm
Tento exkluzivní produkt naleznete také tady na našem webu v populární kategorii dětské pokoje! Získejte kvalitní kousky ve zmiňované sekci za parádní cenu. Značka COT dodává kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost nakoupit v pohodě na našem webu ve známé sekci dětské pokoje! Podívejte se na další výrobky z této kategorie za super cenu. Věhlasná značka COT pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment A tady je důkaz. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Výjimečný a žádaný produkt lze zakoupit bez problémů tady na webu v populární rubrice dětské pokoje! Nyní můžete najít další zboží z naší rubriky za super ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé zboží od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce COT vám může poskytnout špičkový sortiment. A tady je důkaz! Unikátní výrobek Dětská komoda Sen modrá – Závodní auto jde koupit ještě tady u nás ve známé rubrice dětské pokoje. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci. Tato značka COT může nabídnout top zboží. A tady je důkaz. Tento levný produkt Dětská komoda Sen modrá – Závodní auto je dostupný bez problémů tu v oblíbené kategorii dětské pokoje. Nyní můžete získat ještě ostatní zboží ve zmiňované sekci jednoduše online.
Kvalitní a žádaný produkt je k získání v pohodě tu na webu umístěný v sekci dětské pokoje! Nyní získáte parádní kusy z této oblíbené sekce za báječnou cenu.
Hodně povedený kus Dětská komoda Sen modrá – lze získat ještě tu na našich stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje. Podívejte se na další zboží ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Známý výrobce COT vám může poskytnout top výrobky.!

Kvalitní kus Dětská komoda Sen modrá – Závodní auto máte možnost dostat snadno tu na webu umístěný v rubrice dětské pokoje. Nyní najdete jiné výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu!

Tento oblíbený kousek Dětská komoda Sen modrá - Závodní auto od společnosti COT jde sehnat právě teď u nás ve výprodejové akci! Zrovna nyní za cenu 4 409 Kč.