Dětská komoda Sen bílá- Závodní auto

- komoda ze série Sen  - vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm - komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm - obrázek na... více informací »
Dětská komoda Sen bílá- Závodní auto
Značka: COT
4 409 Kč
Ověřit dostupnost
- komoda ze série Sen  - vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm - komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm - obrázek na...

– komoda ze série Sen 
– vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm
– komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm
– obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům. 
Rozměry:
80x81x42 cm Zajímavý produkt Dětská komoda Sen bílá- Závodní auto je k sehnání nyní na webu v rubrice dětské pokoje! Nyní můžete najít ještě podobné zboží z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! Nejprodávanější produkt jde sehnat aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci dětské pokoje! Nyní koupíte skvělé zboží z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! Významný dodavatel COT má k dispozici špičkové zboží. Ve slevě produkt Dětská komoda Sen bílá- Závodní auto je k sehnání pohodlně tu na našem webu v populární sekci dětské pokoje. Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Tento kvalitní a levný kousek lze zakoupit právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii dětské pokoje. Nyní pořídíte jiné produkty z této známé sekce za nejlepší ceny. Známý výrobce COT vám může poskytnout skvělé produkty

Tento levný výrobek můžete nakoupit rovnou tu na webu v rubrice dětské pokoje! Vyberte si ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka COT svým zákazníkům dodává špičkové produkty. za báječné ceny. Nakupujte výhoděn u nás.
Diskontní výrobek Dětská komoda Sen bílá- Závodní naleznete bezprostředně na našem webu ve známé kategorii dětské pokoje. Připravili jsme pro vás další kusy ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbená značka COT dlouhodobě nabízí kvalitní zboží.! Přesvědčte se sami! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od dodavatele COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a oblíbený produkt Dětská komoda Sen bílá- Závodní získáte pohodlně tady a teď na našem webu v kategorii dětské pokoje. Nyní koupíte zlevněné zboží z této populární kategorie za parádní cenu. U zákazníků oblíbená značka COT má na skladě velmi kvalitní výrobky..
Tento výjimečný produkt jde pořídit rovněž tady a teď na našem webu zařazený v sekci dětské pokoje! Nyní pořídíte podobné kousky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Dětská komoda Sen bílá- Závodní auto od dodavatele s dobrým jménem COT lze sehnat tady a teď za zcela nejnižší cenu. Nyní nakoupíte za 4 409 Kč.