Dětská postel s úložným prostorem Casper 160×80 cm, bílá

Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Casper 160x80 cm
Značka: COT
6 351 Kč
Ověřit dostupnost
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod...

Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 160x80x65 cm Neodolatelný produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper lze zakoupit právě tady na webu v populární rubrice postele pro 1 dítě. Nyní můžete najít ještě ostatní zboží z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele COT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný produkt Dětská postel s úložným máte možnost najít zrovna na našem webu v oblíbené kategorii postele pro 1 dítě. Nyní můžete najít jiné kusy ve zmiňované sekci za rozumné peníze. Známý dodavatel COT vám představuje skvělé zboží
Zcela unikátní produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper je k sehnání také na stránkách v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. U zákazníků oblíbená značka COT pro své zákazníky dodává špičkový sortiment.
Unikátní a žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper 160×80 cm, bílá pořídíte pohodlně na našich stránkách v kategorii postele pro 1 dítě! Vyhledejte si další kousky ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Dětská postel s úložným prostorem můžete pořídit ještě tu na našem webu umístěný v sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze. To však není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky COT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Diskontní produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper 160×80 můžete nakoupit právě zde u nás umístěný v sekci postele pro 1 dítě. Nyní můžete koupit ještě další produkty z této populární rubriky za báječnou cenu.

Hodně prodávaný kousek Dětská postel s úložným prostorem Casper 160×80 je dostupný taky na našich stránkách ve známé rubrice postele pro 1 dítě! Vyberte si parádní zboží z této oblíbené sekce ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka COT vám představuje top výrobky. za báječné ceny.

Unikátní a žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem Casper 160x80 cm, bílá od této skvělé značky COT máte možnost dostat v aktuální nabídce levně! Aktuálně stojí u nás 6 351 Kč.