Designová rohová sedačka Axel, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní... více informací »
Designová rohová sedačka Axel
Značka: KNS
22 919 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Axel  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potahna hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Axel 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potahna hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu režná látka + korpus v modní eko-kůži 
Sedačka nemá rozklad a úl. prostor 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
325x220x80cm 
Plocha po rozložení: nemá rozklad 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AXEL 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Axel . Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Axel je prostorově úsporná sedačka, ale poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. 
 Tento velmi oblíbený produkt Designová rohová sedačka Axel, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete najít právě na webu zařazený v rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Nyní můžete získat nové kusy z této známé rubriky za internetové ceny. Žádaný produkt Designová rohová sedačka Axel, šedá Roh: Orientace můžete sehnat jednoduše tu na webu ve známé sekci sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. To však není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky KNS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce KNS vám poskytuje vysoce kvalitní zboží. A to ještě není vše!

Tento zlevněný výrobek Designová rohová sedačka Axel, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti KNS máte možnost získat zde teď právě ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 22 919 Kč.