Komoda s dekorovaným zrcadlem ofélie – šedá

Výjimečný a žádaný výrobek Komoda s dekorovaným zrcadlem ofélie - šedá od výrobce se skvělou pověstí LB naleznete u nás právě za výprodejovou cenu! V současnosti za 12 113 Kč.
Komoda s dekorovaným zrcadlem ofélie - šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
12 113

Popis produktu

Zásuvková komoda Ofélie je jasným zástupcem neoklasického nábytku, který zajistí uspořádání vašich věcí. Obsahuje 4 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměr čel zásuvek je 88,2x19cm a maximální zatížení zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené stříbrnou barvou. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými pilastry a sokly z MDF profilu potaženého šedou matnou fólií vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Kombinace v šedé barvě onyxu odpovídá nejnovějším módním trendům v interiéru a nepochybně každou ložnici zútulní a bude stylová.

 

Zrcadlo s dekorem Ofélie o šířce 4mm je zasazeno v rámu z polyuretanové pěny, která umožňuje vytvořit ladné křivky dekoru, jež impozantně dominuje celému rámu. Zadní stranu tvoří MDF deska, což jsou tvrdé dřevovláknité desky vyrobené z dřevěných vláken lepených pryskyřicí za vysokého tlaku a teploty. Pro milovníky moderní elegance je zrcadlo v šedé barvě ideální. Na zeď se připevňuje pomocí závěsných…