Interbyt.cz

Komoda s dekorovaným zrcadlem ofélie – bílá

Nový produkt Komoda s dekorovaným zrcadlem ofélie - bílá od skvělého a známého výrobce LB máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce extra výhodně! Akční cena od 11 879 Kč.
Komoda s dekorovaným zrcadlem ofélie - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
11 879
Popis produktu

Zásuvková komoda Ofélie je jasným zástupcem neoklasického nábytku, který zajistí uspořádání vašich věcí. Obsahuje 4 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměr čel zásuvek je 88,2x19cm a maximální zatížení zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené bílou matnou barvou. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými pilastry a sokly z MDF profilu potaženého bílou matnou fólií vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Dodá vám pocit čistoty a svěžesti. Komodu doporučujeme připevnit ke zdi pomocí dodávaného rohového věšáku.

 

Zrcadlo s dekorem Ofélie o šířce 4mm je zasazeno v rámu z polyuretanové pěny, která umožňuje vytvořit ladné křivky dekoru, jež impozantně dominuje celému rámu. Zadní stranu tvoří MDF deska, což jsou tvrdé dřevovláknité desky vyrobené z dřevěných vláken lepených pryskyřicí za vysokého tlaku a teploty. Pro milovníky romantiky a lehkosti je zrcadlo v bílé barvě ideální. Na zeď se připevňuje pomocí závěsných háčků, které…