Moderní skřín Lopa 205 se zrcadlem Lopa 205: Dekor Sonoma

  Luxusní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka Nábytek... více informací »
Moderní skřín Lopa 205 se zrcadlem  Lopa 205: Dekor Sonoma
Značka: MRD
14 344 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka Nábytek...

 

Luxusní 2-dveřová skřín 
Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH 
Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
205x215x66cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento vynikající kousek jde koupit přímo tady na webu ve známé kategorii ložnice! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z naší kategorie snadno online. Oblíbený a kvalitní produkt Moderní skřín Lopa 205 se zrcadlem Lopa 205: Dekor Sonoma můžete koupit prostě na webu v oblíbené sekci moderní skříně. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka MRD pro své zákazníky dodává skvělé výrobky A to ještě není vše! Velmi žádaný produkt Moderní skřín Lopa 205 se zrcadlem Lopa 205: Dekor Sonoma jde nakoupit teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci moderní skříně. Máme pro vás parádní zboží z této známé rubriky za nejlepší ceny. Významný výrobce MRD pro vás připravuje velmi kvalitní zboží.

Oblíbený produkt Moderní skřín Lopa 205 se zrcadlem Lopa 205: Dekor Sonoma od výrobce s dlouholetou historií MRD jde nakoupit momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 14 344 Kč.