Moderní skřín Lopa 155 Lopa 155 : Dekor Švestka

  Luxusní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka Nábytek... více informací »
Moderní skřín Lopa 155  Lopa 155 : Dekor Švestka
Značka: MRD
11 084 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní 2-dveřová skřín  Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH  Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka Nábytek...

 

Luxusní 2-dveřová skřín 
Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH 
Dodáváme v dekoru: dob sonoma, wenge nebo švestka
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
155x215x66cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Výjimečný výrobek Moderní skřín Lopa 155 Lopa 155 : Dekor dostanete snadno tu v oblíbené kategorii ložnice. Nyní najdete kvalitní produkty z této rubriky za super ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další kvalitní zboží od značky MRD. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní kousek Moderní skřín Lopa 155 najdete právě nyní na našem webu v oblíbené rubrice moderní skříně. Najděte si skvělé produkty z této oblíbené sekce za extra cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více produktů značky MRD. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel MRD vás obohatí o vysoce kvalitní zboží.
Hodně žádaný výrobek je k sehnání snadno tu na webu umístěný v kategorii moderní skříně. Podívejte se na ostatní zboží ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! Super produkt Moderní skřín Lopa 155 Lopa máte možnost dostat lehce tu na našich stránkách umístěný v kategorii moderní skříně. Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za super ceny! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce MRD. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce MRD dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Designový kousek Moderní skřín Lopa 155 Lopa 155 : Dekor Švestka od známé společnosti MRD seženete právě dnes opravdu levně. Aktuálně za 11 084 Kč.