Manželské dvojlůžko Dales 160x200cm

  Moderní postel Dales  Akční cena platí pro provedení na fotografii  Postel dodáváme včetně úložného prostoru... více informací »
Manželské dvojlůžko Dales 160x200cm
Značka: WSL
12 853 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní postel Dales  Akční cena platí pro provedení na fotografii  Postel dodáváme včetně úložného prostoru...

 

Moderní postel Dales 
Akční cena platí pro provedení na fotografii 
Postel dodáváme včetně úložného prostoru přístupného od nohou 
Postel je včetně lamelového roštu. 
Matrace a přehoz není součástí 

Parametry  
180x232x94cm 
Ložná plocha: 160x200cm
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO DALES 160X200CM
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem, ale bez matrace. Matrace není součástí aby si každý mohl zvolit matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Tento skvělý produkt lze koupit bezprostředně tu na stránkách v rubrice 160x200cm. Mrkněte na další zboží z této známé kategorie za super peníze. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele WSL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Manželské dvojlůžko Dales 160x200cm od dodavatele kvalitních produktů WSL lze získat právě teď v nabídce opravdu výhodně. Nyní získáte od 12 853 Kč.