Předsíňová sestava robin – dub craft bílý/šedá/černá

Tento velmi oblíbený produkt Předsíňová sestava robin - dub craft bílý/šedá/černá od kvalitní značky LB jednoduše najdete zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Momentálně k dispozici za 21 402 Kč.
Předsíňová sestava robin - dub craft bílý/šedá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
21 402

Popis produktu

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás předsíňovou sestavu Robin. Ta je vyrobena v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky. Úchytky jsou kovové, v černé barvě. Dekor dřeva dub craft bílý se skvěle vyjímá v kombinaci s šedou a černou barvou. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.

 

Věšákový panel je vybaven pěti háčky a horní policí s tyčí pro zavěšení kabátů. Maximální zatížení hačků je 5kg a police a tyče 7kg. Lavice je vybavená čalouněním, pod kterým je úložný prostor vysoký 15cm. Pod sedákem je kovová police s děrováním na boty. Regál má jednu zásuvku, do které můžete uložit drobnosti. Pod zásuvkou jsou dvě police z kovu, které jsou děrované a místo na nich najde obuv. Zrcadlo je obdélníkového tvaru a věší se na stěnu pouze vertikálně (svisle). Součástí předsíňové skříně jsou dvě police, tyč a háčky na oblečení. Dvířka lze namontovat jak na pravé, tak na levé otevírání.

 

Předsíňová sestava Robin se skládá z…