Dětský pokoj comtesa – alabastr/fialová

Neodolatelný produkt Dětský pokoj comtesa - alabastr/fialová originál od výrobce LB můžete najít aktuálně na našich stránkách za extra cenu! Právě lze objednat jen za 69 787 Kč.
Dětský pokoj comtesa - alabastr/fialová
Ověřit dostupnost
Značka: LB
69 787

Popis produktu

Hledáte pro svou princeznu elegantní a zároveň účelové vybavení dětského pokoje? V kolekci Comtesa takový nábytek najdete. Jako byste se náhle objevili ve skutečném světě pohádek. Fialová barva, která celému pokoji dominuje, uklidňuje, harmonizuje a povzbuzuje inspiraci a kreativitu. U psacího stolu se mohou psát roztomilá psaníčka a do světlounce fialkové skříně ukládat ty nejkrásnější šaty a střevíčky. U přepychového zrcadla se může Vaše princezna usmívat od rána do večera a do nočního stolku schovávat ty největší poklady světa. Pohádka. Nemyslíte? Nábytek z kolekce Comtesa je vyrobený v kombinaci materiálů lamina, MDF desky, PU pěny a látky v barvách béžová/fialová. Dodává se v demontu.

 

Romantická dětská postel Comtesa má ložnou plochu 90x200cm. Výrazným prvkem postele je fialově prošívané čelo, jehož barokní styl zaujme na první pohled.

 

Dětský pokoj Comtesa se skládá z těchto prvků:

Dětská postel s roštem Comtesa 90x200cm – 127x110x204cm (v, š, h)
Noční…