Postel s úložným prostorem 90x190cm christina – bříza

Tento neodolatelný produkt Postel s úložným prostorem 90x190cm christina - bříza od společnosti s dlouholetou tradicí CLK snadno můžete sehnat právě dnes za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 7 803 Kč.
Postel s úložným prostorem 90x190cm christina - bříza
Značka: CLK
7 803 8 214 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Vysněná postel nejedné holčičky. Tak by se dala stručně charakterizovat postel s úložným prostorem Christina. Zámecký rustikální styl nahrává dětské fantazii a představivosti. S nábytkem z kolekce Christina si bude připadat jako princezna i maminka dítěte. Mimo to však postel mile překvapí i svou funkční stránkou. K dispozici získáte do dětského pokoje také objemný úložný prostor, jenž je řešen vyklápěcím roštem. Uložit sem můžete opravdu spoustu věcí, jako jsou například deskové hry, lůžkoviny či hračky. Úložný prostor je neustále provzdušněn díky větracím otvorům v boční části. Stejně tak celá postel neleží přímo na zemi, nýbrž stojí na prodloužených stylových nohách a čelní desce. Nábytek tak zůstává v bezpečí před zadržováním vlhkosti.

 

Lamino a MDF. To jsou hlavní použité materiály, jenž zaručí především vysokou odolnost a jednoduchou údržbu. Odstíny březového dřeva dodají posteli společně s květinovým vzorem svěží nádech jara a přírodního stylu. Kvalitní deskový…