Moderní sedací souprava Corfu, černá/modrá

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Moderní sedací souprava Corfu
Značka: FUT
15 514 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete...

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu! 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky 
Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Sedačka Corfu má univerzální pravo-levý roh 
Sedací souprava Corfu je rozkládací
Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků
Stabilní dřevěná konstrukce 
Dopřejte si designovou sedačku a neuvěřitelnou cenu 
Akční cena platí pro provedení na fotografii (režná látka) 

 
Rozměry: 
274x131cm  
Plocha po rozložení: 200x133cm 
 
ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA CORFU 
 
Neotřelá elegance a harmonické tvary, to je sedací souprava Corfu! Stane se rychle oblíbeným místem odpočinku celé rodiny a v noci poslouží stejně dobře vašim hostům. Dopřejte se pohodlí a styl, vaši sousedé budou jen tiše závidět!
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Corfu. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Corfu se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
 
Tento designový výrobek Moderní sedací souprava Corfu, černá/modrá najdete zrovna tu na našem webu ve známé kategorii sedačky 10 – 15 tis. kč. Vyberte si parádní produkty z naší rubriky na pár kliknutí. Kvalitní a oblíbený výrobek Moderní sedací souprava Corfu, jde koupit snadno tady na našich stránkách v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní můžete najít zlevněné produkty z této populární sekce za super cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FUT pro vás připravuje top zboží Nové kousky každý den.

Tento nejprodávanější produkt Moderní sedací souprava Corfu, černá/modrá od této skvělé značky FUT snadno můžete najít právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za 15 514 Kč.