Luxusní rohová sedačka Aventador, černá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní rohová sedačka Aventador
Značka: KNS
25 467 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Aventador 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu černá režná látka Inari + bílé doplnky v eko-kůži 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je výsuvný taburet s úložným prostorem 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
300x200x90cm 
Plocha po rozložení: 250x150cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA AVENTADOR 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Aventador. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Aventador je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 Kvalitní a oblíbený produkt seženete snadno tu na stránkách ve známé kategorii sedačky nad 15 tis. kč. Nyní najdete skvělé produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Významná značka KNS vám nabízí velmi kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami.
Tento kvalitní a levný produkt Luxusní rohová sedačka Aventador, černá Roh: Orientace rohu Levý roh najdete bezprostředně tu na webu umístěný v kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Vyberte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více produktů značky KNS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Luxusní rohová sedačka Aventador, černá Roh: Orientace rohu Levý roh od kvalitní společnosti KNS snadno najdete v naší nabídce za nejnižší cenu. Ceny od 25 467 Kč.