Kvalitní rohová sedačka Dorris, černá/šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Dorris  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Kvalitní rohová sedačka Dorris
Značka: ELT
23 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Dorris  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Dorris 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii sedačka v provedení levý roh
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
312x210x150x95cm 
Plocha po rozložení: 285x130cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA DORRIS 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Dorris. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Dorris je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Levný kousek Kvalitní rohová sedačka Dorris, černá/šedá Roh: Orientace rohu Levý roh dostanete lehce tady na webu ve známé sekci sedačky rohové! Připravili jsme pro vás ostatní produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce ELT má na skladě špičkový sortiment

Ve slevě kus Kvalitní rohová sedačka Dorris, černá/šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od známého výrobce ELT pořídíte právě teď v nabídce za báječnou cenu. Právě lze objednat jen za 23 999 Kč.