Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Filip
Značka: ELT
17 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Filip  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Filip 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka v potahu eko-kůže + pytlovina 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
268x167x73cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA FILIP 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Filip. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Filip je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 
Ve slevě produkt Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace lze získat bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky rohové! Vyberte si parádní produkty z naší sekce snadno online!

Velmi prodávaný výrobek Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh pořídíte bezstarostně tu na našich stránkách zařazený v kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Získejte parádní kusy z této populární kategorie z pohodlí domova.

Unikátní a žádaný výrobek Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace jde nakoupit jednoduše na našich stránkách v populární kategorii sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete vybrat nové kusy z této populární kategorie ve slevě. Oblíbený výrobce ELT prodává kvalitní produkty Však to vidíte sami!
Akční produkt Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh lze nakoupit nyní tu na našich stránkách v sekci sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární sekce za příznivou cenu. V očích zákazníků populární značka ELT prodává skvělý sortiment Máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky ELT. Najdete je níže na této stránce.

Tento žádaný výrobek Moderní rohová sedačka Filip, bílá/černá Roh: Orientace rohu Levý roh od naší známé značky ELT pohodlně seženete u nás napořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 17 799 Kč.