Postel s nočním stolkem trendy 90x200cm – bílá/dub zlatý/černá

Hodně prodávaný produkt Postel s nočním stolkem trendy 90x200cm - bílá/dub zlatý/černá od známé kvalitní značky LB snadno seženete na našich stránkách teď pořád výhodně! Teď v akci 10 199 Kč.
Postel s nočním stolkem trendy 90x200cm - bílá/dub zlatý/černá
Značka: LB
10 199
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pokud potřebujete vybavit dětské nebo studentské pokoje kvalitním a praktickým nábytkem, doporučujeme Vám kolekci Trendy. Navíc jde o sestavu, kterou můžete použít jak pro malé, tak velké studenty. Tato jedinečná kolekce vyniká hlavně svým materiálovým provedením. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z lamina (tl.16mm,26mm) v dekoru dřeva dub zlatý, čelní plochy bílé s potiskem jsou vyrobeny z lamina tl.16mm, ve vysokém lesku. Nábytek tak působí luxusním dojmem. Díky variabilitě kolekce Trendy, můžete z jednotlivých dílů poskládat sestavu, která bude vašemu dítěti vyhovovat.

 

Nabízená postel Trendy je dodávána s roštem. Má ložnou plochu 90x200cm. Při použití matrace o výšce 18cm, je výška sedu/lehu 45cm. Výrazným prvkem postele je vysoké čelo v dekoru dřeva dub zlatý, které má po bocích černou nebo růžovou dekorativní lištu. Záleží jakou barvu si zvolíte při montáži. Sokl postele je také černý. Korpus postele je v bílém laminu. Zajímavostí této postele je odkládací stolek s úložným…