Noční stolek Celeste, černý

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru černá / černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Noční stolek Celeste
Značka: GIB
1 273 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru černá / černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru černá / černý lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
40x45x40cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní a žádaný výrobek jde koupit taky tady u nás v oblíbené rubrice noční stolky! Nyní najdete zlevněné zboží ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Známý dodavatel GIB vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. A to ještě není vše.

Hodně žádaný výrobek Noční stolek Celeste, černý od výrobce GIB snadno najdete tady a teď právě za výborné peníze. Výhodně za cenu 1 273 Kč.