Interbyt.cz

Manželská postel 160x200cm sofia s klasickým čelem, úl. boxem a

Tento kvalitní a levný produkt Manželská postel 160x200cm sofia s klasickým čelem, úl. boxem a s osvědčenou značkou LB seženete zrovna dnes extra se slevou. Právě lze objednat jen za 18 752 Kč.
Manželská postel 160x200cm sofia s klasickým čelem
Ověřit dostupnost
Značka: LB
18 752
Popis produktu

Postel z kolekce Sofia je klasickým prvkem nábytku se zdobeným frézovaným čelem, které zdůrazňuje elegantní neoklasicistní styl, jež je pro tuto kolekci nábytku typický. Dvoulůžko je vyrobeno ze silných a odolných laminovaných desek, jejichž světlý povrch napodobuje pravou kůži v odstínu lento. Spací plocha je prostorná a nachází se v optimální výšce od podlahy. Postel Sofia je by měla být kombinována se světlým nábytkem z přírodních materiálů, stěny a dekorativní prvky by měly být zdobeny také v uklidňujících pastelových barvách. 

 

Toto barevné schéma vytváří perfektní atmosféru pro relaxační spánek a vynikající odpočinek. Ložná plocha je v rozměru 160x200cm. Čelo postele je vyrobeno z MDF. Tradiční rustikální nádech navíc podtrhují kulaté nohy. Tato postel je dodávaná včetně výklopného roštu s úložným prostorem. Námi doporučené příslušenství, stejně jako další varianty postelí Sofia naleznete v souvisejích produktech níže. 

 

Rozměry manželské postele 160x200cm Sofia…