Komoda Cascada 08

  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou... více informací »
Komoda Cascada 08
Značka: MLM
6 911 Kč
Ověřit dostupnost
  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou...

 

Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
165x94x43cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a žádaný kousek Komoda Cascada 08 jde pořídit právě zde tu na webu v populární kategorii moderní komody. Získejte akční produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte také na více kvalitních produktů od značky MLM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento oblíbený výrobek Komoda Cascada 08 lze sehnat v pohodě na našich stránkách ve známé kategorii kombinované komody. Nyní najdete zlevněné produkty z této rubriky z pohodlí domova!

Tento kvalitní a žádaný produkt Komoda Cascada 08 s osvědčenou značkou MLM snadno získáte u nás levně. Cena již od 6 911 Kč.