Komoda Cascada 11

  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou... více informací »
Komoda Cascada 11
Značka: MLM
4 859 Kč
Ověřit dostupnost
  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou...

 

Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
92x94x43cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Unikátní a žádaný kus Komoda Cascada 11 jde nakoupit rovnou tady na stránkách zařazený v rubrice moderní komody. Vyhledejte si podobné produkty z této populární sekce v bezva akci!

Velmi oblíbený produkt Komoda Cascada 11 lze získat pohodlně tu na našich stránkách umístěný v kategorii šuplíkové komody. Najděte si vyjímečné produkty z naší rubriky snadno online. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další prověřené produkty od značky MLM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce MLM má k dispozici velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento levný výrobek Komoda Cascada 11 značky MLM máte možnost dostat zrovna za outletovou cenu. Výhodně za skvělou cenu 4 859 Kč.