Komoda Cascada 10

  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou... více informací »
Komoda Cascada 10
Značka: MLM
5 831 Kč
Ověřit dostupnost
  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou...

 

Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
138x94x43cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento unikátní kousek Komoda Cascada 10 máte možnost nakoupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách v kategorii moderní komody! Prozkoumejte parádní výrobky z této populární kategorie za internetové ceny! Výjimečný produkt Komoda Cascada 10 lze nakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii kombinované komody! Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený produkt Komoda Cascada 10 od oblíbené značky MLM snadno získáte právě napořád výhodně. Nyní můžete mít za 5 831 Kč.