Dětská postýlka větší Calpe MDF

Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván v... více informací »
Dětská postýlka větší Calpe MDF
Značka: PIN
9 425 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván v...

Moderní dětský pokoj v provedení MDF 
Dodáváme v provedení čistě bílém MDF 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Dětská postýlka má velikost 70 x 140 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a lze také sundat 2 boční lišty. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
Až dítě vyroste, lze snadno s postýlky vytvořit plnohodnotnou dětskou postel. 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
144x90x76cm 
 
Kolekce Calpe je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.Ve slevě tento produkt je k sehnání právě teď tady u nás v populární sekci dětské postýlky! Pořiďte si vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu.

Často hledaný výrobek Dětská postýlka větší Calpe MDF od společnosti s předním postavením na trhu PIN jednoduše pořídíte tady nyní za zcela nejnižší cenu. Cena již od 9 425 Kč.