Dětský pokojíček Calpe sestava B

Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Sestava B zahrnuje: postýlka větší + komoda 3S1D + regál +... více informací »
Dětský pokojíček Calpe sestava B
Značka: PIN
54 512 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětský pokoj v provedení MDF  Dodáváme v provedení čistě bílém MDF  Sestava B zahrnuje: postýlka větší + komoda 3S1D + regál +...

Moderní dětský pokoj v provedení MDF 
Dodáváme v provedení čistě bílém MDF 
Sestava B zahrnuje: postýlka větší + komoda 3S1D + regál + skřín 3D + police 
Postýlka neobsahuje matrci 
Nábytek je dodáván v demontu 

 Dětská postýlka má velikost 70 x 140 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a lze také sundat 2 boční lišty. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
Kolekce Calpe je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů. Nový výrobek Dětský pokojíček Calpe sestava B můžete pořídit bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v sekci celé pokoje! Vyberte si vyjímečné produkty z této známé sekce za outletovou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce PIN dodává špičkový sortiment. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Dětský pokojíček Calpe sestava B od naší známé značky PIN seženete zde nyní za rozumné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 54 512 Kč.