Obývací pokoj Suomi C

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Sestava C se skládá z elementů: 1 + 6 + 8 + 10  Dodáváme... více informací »
Obývací pokoj Suomi C
Značka: DLM
12 262 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Sestava C se skládá z elementů: 1 + 6 + 8 + 10  Dodáváme...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Sestava C se skládá z elementů: 1 + 6 + 8 + 10 
Dodáváme jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy 
Více elementů najdete v souvisejícím zboží níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento designový produkt Obývací pokoj Suomi C máte možnost získat již dnes na webu ve známé sekci moderní obývací stěny cena 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete získat skvělé produkty z této rubriky za super cenu. Tento oblíbený produkt lze nakoupit bez problémů tady na stránkách zařazený v sekci skandinávský styl. Prozkoumejte ostatní produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele DLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce DLM dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment Nové kousky každý den!

Tento diskontní produkt Obývací pokoj Suomi C od známé značky DLM snadno můžete najít momentálně na webu v akci. Nyní nakoupíte za 12 262 Kč.