Interbyt.cz

Třídveřová šatní skříň christina – bříza

Kvalitní a velmi žádaný produkt Třídveřová šatní skříň christina - bříza od oblíbené značky CLK k dostání aktuálně za skvělou cenu. Za bezkonkureční cenu 10 023 Kč.
Třídveřová šatní skříň christina - bříza
Ověřit dostupnost
Značka: CLK
10 023 10 551 Kč Sleva -5%
Popis produktu

S kolekcí nábytku Christina vytvoříte dětský pokojíček snů pro každou holčičku. Šatní skříň je základem, jelikož by bez ní zavládl v místnosti chaos a věci by se váleli bez jakéhokoliv řádu různě po pokoji. Na první pohled okouzlí třídveřová šatní skříň Christina čarovným rustikálním designem v dekoru jemného březového dřeva. Ten skvěle doplňují stylové keramické úchytky a ozdobné lištování ve spodní i horní části. Použitý jemný květinový vzor dodá skříni nádech přírody a skvěle oživí celou místnost. Skříň je uvnitř rozdělená na dvě části. V pravé naleznete police určené pro skládané oblečení, v levé kromě širokých polic ještě šatníkovou tyč. Pohodlně tak zavěsíte veškeré bundy, košile či šaty. Své místo však ve skříni najdou třeba i hračky, boty či lůžkoviny.

 

Hlavním použitým materiálem jsou pevné MDF desky společně s oblíbeným laminem. U této kombinace oceníte kromě pevnosti také vysokou odolnost a jednoduchou údržbu. Dvířka skříně jsou vybaveny systémem automatického…