Moderní box spring postel Alicante 180×200, modrá

  Moderní box spring postel Alicante Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Soro) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Alicante 180x200
Značka: ELT
20 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Alicante Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Soro) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Alicante
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Soro)
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x205x117cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 60cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Hodně povedený produkt Moderní box spring postel Alicante 180×200, modrá lze zakoupit právě tady a teď na našem webu v populární kategorii postele 180×200 cm. Podívejte se na ostatní kusy ze zmíněné kategorie v bezva akci. Tento výrobce ELT vám nabízí špičkové zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Výjimečný produkt Moderní box spring postel Alicante 180x200, modrá pocházející od značky ELT lze pořídit u nás nyní za příznivou cenu. Momentálně v akci za 20 499 Kč.