Moderní box spring postel Dione 180×200, šedá

  Moderní box spring postel Dione Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii  Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Dione 180x200
Značka: ELT
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Dione Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Dione
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x205x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 60cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Nejprodávanější produkt můžete dostat nyní tu na našich stránkách v populární rubrice s úložným prostorem! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce ELT pro vás vyrábí kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Moderní box spring postel Dione 180×200, můžete sehnat nyní tady na našich stránkách v populární kategorii s úložným prostorem. Mrkněte na podobné produkty z této oblíbené rubriky v akci!

Tento designový výrobek Moderní box spring postel Dione 180x200, šedá od oblíbené značky se zárukou kvality ELT jde sehnat tady za rozumné peníze. Právě teď jen za 20 999 Kč.