Velký botník sofia se zrcadlem – béžová/lento

Povedený produkt Velký botník sofia se zrcadlem - béžová/lento od značky se zárukou kvality LB máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách za parádní cenu! Aktuálně v akci za 9 964 Kč.
Velký botník sofia se zrcadlem - béžová/lento
Značka: LB
9 964
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Design velkého botníku Sofia je inspirován rustikálním stylem, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá. Netradiční frézované vzory na předních částech napodobují složité vyřezávané desky, které byly ve starověku vyráběny ručním opracováním. Jednoduchost a přímočarost zdůrazňují zvláštní harmonii. Pro výrobu velkého botníku Sofia bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži nábytek připevnit ke zdi. 

 

Co se týče podrobného popisu a uspořádání úložného prostoru, tak zleva doprava je následující: V horní části se nachází dvě zásuvky na kuličkových vedeních o rozměrech 35×21,5x13cm, pod nimi výklopná dvířka 44x38cm, za nimiž není prostor více dělen. Centrální dvířka jsou o rozměrech 29×77,3cm, za nimi nalezneme dvě poličky. Vpravo se nachází opět zásuvka…