Botník 4 sonoma

Botník 4 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Botník 4 sonoma
Značka: IDZ
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Botník 4 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Botník 4
Dodáváme v dekoru dub sonoma
DTD deska – laminovaná
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
74x110x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Unikátní a žádaný kousek Botník 4 sonoma jde sehnat bez obtíží tu na stránkách zařazený v rubrice botníky! Nyní pořídíte ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice v bezva akci!

Ve slevě kousek Botník 4 sonoma od dodavatele s dlouholetou historií IDZ máte možnost dostat zde teď levně! Nyní můžete mít za 2 199 Kč.