Sedací souprava do U Boss – HIT 2018 Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pě›nou Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného... více informací »
Sedací souprava do U Boss - HIT 2018  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: FIL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v pravém či levém provedení rohu Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pě›nou Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného...

 

Dodáváme v pravém či levém provedení rohu
Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pě›nou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potahy na fotografii (eko-kůže + režná látka) 
Sedací souprava je rozkládací (275x129cm) 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 
Na hlavní fotografii je vyobrazen levý roh

 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
343x83x272x174cm 
Plocha po rozložení:  275x129cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA DO U BOSS
Máte dostatek prostoru a chybí vám to hlavní? Sedačka Boss se stane skutečnou dominantou vašeho interiéru. Na sedačce do tvaru U budete mít k sobě vždy blízko a zároveň vám zajistí dokonalé pohodlí. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení. Stačí si jen vybrat tu správnou variantu, která dokonale zapadne do vaší domácnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 

 

 
Velmi žádaný kus Sedací souprava do U Boss – HIT 2018 můžete dostat bez problémů tady na našich stránkách zařazený v sekci sedačky tvaru u! Nyní můžete najít podobné produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! Významný výrobce FIL pro své zákazníky prodává špičkové produkty. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele FIL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a levný kousek Sedací souprava do U Boss - HIT 2018 Roh: Orientace rohu Pravý roh od přední společnosti FIL jednoduše můžete sehnat právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za 24 999 Kč.