Interbyt.cz

Dětská postel delbert 120x200cm – borovice/fialová

Tento levný produkt Dětská postel delbert 120x200cm od značky s dlouholetou historií MB naleznete zde teď právě v bezva akci. Produkt koupíte teď u nás za 8 219 Kč.
Dětská postel delbert 120x200cm - borovice/fialová
Ověřit dostupnost
Značka: MB
8 219 8 652 Kč Sleva -5%

Postel Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského i studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Dětskou postel Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Hloubka šuplíku u postele činí celých 125cm. Naíbízená varianta postele je v kombinaci barev bělená borovice/fialová.

 

Postel dodáváme s roštem (pevná děrovaná deska), bez matrace. K posteli doporučujeme dokoupit matraci v rozměru 120×200 cm, kterou naleznete taktéž níže. Součástí postele je šuplík s úchytkami a regálky s čelní strany postele. Tuto postel si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.