Luxusní komoda Borgo, bílá

Velmi moderní komoda Borgo  Korpus: bílý  Dvířka: bílé  Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v... více informací »
Luxusní komoda Borgo
Značka: IMS
4 600 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní komoda Borgo  Korpus: bílý  Dvířka: bílé  Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v...

Velmi moderní komoda Borgo 
Korpus: bílý 
Dvířka: bílé 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Rozměry: 132x70x39cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Hodně povedený kousek máte možnost nakoupit lehce tady na našich stránkách v sekci moderní komody! Nyní získáte unikátní produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené kousky značky IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento žádaný výrobek Luxusní komoda Borgo, bílá máte možnost sehnat rovněž u nás v oblíbené sekci kombinované komody. Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční a ve slevě výrobek Luxusní komoda Borgo, bílá od společnosti se zárukou kvality IMS lze sehnat online za mimořádně nízkou cenu! Na našich stránkách za 4 600 Kč.