Skříň s prosklením malaga 1d – dub craft bílý/černá

Tento skvělý výrobek Skříň s prosklením malaga 1d - dub craft bílý/černá od našeho známého výrobce LB je k sehnání na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. Stojí teď u nás 6 586 Kč.
Skříň s prosklením malaga 1d - dub craft bílý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
6 586

Popis produktu

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub craft bílý. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně.

 

Nabízená skříň Malaga je jednodvéřová. Dvířka jsou s prosklením a potiskem. Uvnitř je velmi prakticky vybavena horní policí, kovovým věšákem, háčky na oblečení a spodní policí. Lze tak velmi jednoduše a prakticky využít celý prostor skříně. Dveře skříně je možné při montáži umístit na levou nebo na pravou stranu dle vašich preferencí.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.