Nejlevnější jídelní set H401, bílý

Moderní jídelní set za skvělou cenu! Je vyrobena z MDF laminované / lakované oceli Sada zahrnuje jídelní stůl a 2 židle Židle a... více informací »
Nejlevnější jídelní set H401
Značka: HAL
2 404 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní set za skvělou cenu! Je vyrobena z MDF laminované / lakované oceli Sada zahrnuje jídelní stůl a 2 židle Židle a...

Moderní jídelní set za skvělou cenu!
Je vyrobena z MDF laminované / lakované oceli
Sada zahrnuje jídelní stůl a 2 židle
Židle a stůl v bílé barvě

Parametry
stůl: 82x50x75cm
 
NEJVYŠŠÍ JEDNOTKA H401, BÍLÁ
Žijete teď ve dvou a nemáte prostor ani peníze na rozdávání? Dokonce můžete stolovat elegantně a stylově! Tento prostorný soubor se vejde do každého apartmánu a společná snídaně a večeře jistě posílí domácí atmosféru. Nabídněte tuto nabídku navždy.
 
Jídelní souprava obsahuje 1 jídelní stůl + 2 jídelní židle. Nejmodernější design a přesné zpracování za dobrou cenu Vás jistě přesvědčí. Jídelní souprava poskytuje kompletní vybavení pro jídelnu. Zažijte spoustu legrace s novým jídelní setem, který oživí váš byt. Vysoká kvalita a unikátní design jídelních židlí a jídelního stolu zaručují zákazníkovi dlouhou životnost a popularitu. Zboží je dodáváno v demontovaném tvaru s přiloženým montážním listem.Exkluzivní produkt Nejlevnější jídelní set H401, máte možnost najít pohodlně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice jídelní sety! Nyní koupíte zlevněné výrobky z této známé sekce jednoduše online! Neodolatelný produkt Nejlevnější jídelní set H401, bílý najdete jednoduše tu na našich stránkách v populární rubrice jídelní sety – dřevěné! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky jednoduše online. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Značka HAL vám může nabídnout vynikající produkty

Velmi oblíbený produkt můžete najít přímo tady u nás umístěný v sekci jídelní sety – dřevěné. Nyní si můžete koupit jiné zboží z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel HAL vás obohatí o prvotřídní zboží. Nové kousky každý den. Máme toho více, máme v nabídce také další kousky od dodavatele HAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Nejlevnější jídelní set H401, bílý od oblíbené značky HAL snadno můžete pořídit tady a teď ve výprodejové akci! Ceny od 2 404 Kč.