Rohová sedačka ve tvaru U Glen, bílá / černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Glen  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Rohová sedačka ve tvaru U Glen
Značka: ELT
23 799 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Glen  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Glen 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je vyobrazen levý roh
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací bez úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
340x200x70cm 
Plocha po rozložení: 295x120cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA GLEN
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Glen. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Glen je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Kvalitní a levný kus Rohová sedačka ve tvaru U Glen, bílá / černá Roh: Orientace rohu Pravý roh máte možnost najít přímo tady na webu v oblíbené kategorii sedačky rohové! Máme pro vás podobné produkty z této oblíbené rubriky v akci. Tento výrobce ELT pro vás vyrábí skvělé výrobky.

Exkluzivní produkt Rohová sedačka ve tvaru U Glen, bílá / černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od výrobce se skvělou pověstí ELT jednoduše můžete pořídit právě teď za akční cenu! Nyní zakoupíte za 23 799 Kč.