Luxusní obývací stěna Borgo, bílá

Velmi moderní obývací stěna Borgo  Korpus: bílý  Dvířka: bílé  Dodáváme jako komplet na fotografii  LED osvětlení je... více informací »
Luxusní obývací stěna Borgo
Značka: IMS
9 629 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací stěna Borgo  Korpus: bílý  Dvířka: bílé  Dodáváme jako komplet na fotografii  LED osvětlení je...

Velmi moderní obývací stěna Borgo 
Korpus: bílý 
Dvířka: bílé 
Dodáváme jako komplet na fotografii 
LED osvětlení je možné dokoupit 
Lze dokoupit komodu
Výklopná dvířka u TV stolků
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Rozměry: šířka: 270cm, hloubka: 41cm, výška: 150cm

Rozměry jednotlivých dílů:
Viz. fotografie č.2 
 
LUXUSNÍ OBÝVACÍ STĚNA BORGO, BÍLÁ 
V jednoduchosti je síla a zde se to opět potvrzuje! Obývací stěna Borgo prozáří každý moderní interiér. Bílou snadno doladíte se zbytkem zařízení a dodá pokoji dotek luxusu. Fotografie z cest, oblíbené knihy, sklenky na víno a mnoho dalšího zde najde své místo. Vsaďte na nadčasovou eleganci, vsaďte na Atom!
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Tento kvalitní a levný produkt Luxusní obývací stěna Borgo, bílá od společnosti s dlouholetou tradicí IMS máte možnost nakoupit právě výhodně! Právě teď za cenu 9 629 Kč.