Moderní box spring postel Alicante 160×200, bílá

  Moderní box spring postel Alicante Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Alicante 160x200
Značka: ELT
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Alicante Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Alicante
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 
 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
165x205x117 cm 
Ložná plocha: 160x200cm
Výška ložné plochy: 60cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 

Akční kus Moderní box spring postel Alicante 160x200, bílá od společnosti s úžasnou pověstí ELT naleznete teď ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 19 999 Kč.