Komoda Tiego, bílá/sonoma

Moderní komoda Tiego Dodáváme v dekoru bílá/sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v... více informací »
Komoda Tiego
Značka: STZ
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Tiego Dodáváme v dekoru bílá/sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v...

Moderní komoda Tiego
Dodáváme v dekoru bílá/sonoma
Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná komoda za TOP cenu!

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
169x79x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Ve slevě produkt Komoda Tiego, bílá/sonoma jde pořídit právě zde tu na našem webu ve známé sekci kombinované komody. Najděte si ještě jiné produkty z této známé rubriky ve výhodné akci! Přední značka STZ vám poskytuje vynikající produkty. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také více kousků od značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Komoda Tiego, bílá/sonoma od značky s dlouholetou tradicí STZ můžete sehnat právě dnes extra výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 4 599 Kč.